Skip to content

Wskazówki dotyczące odzyskiwania danych | Usługa odzyskiwania danych Blizzard

Na dzisiejszym rynku odzyskiwania danych nie musisz płacić za oszacowanie odzyskiwania danych i nigdy nie powinieneś płacić, jeśli dane nie zostaną odzyskane. Najlepsze laboratoria odzyskiwania danych powinny oferować „brak danych, brak opłatGwarancja. Uważaj na firmy, które twierdzą, że „brak danych, brak opłat”, ale ich Drobnym drukiem mówi, że mają bezzwrotną opłatę za części, nawet jeśli nie uda im się odzyskać danych. Części są zawsze dostępne w Blizzard Data Recovery i mamy uczciwą politykę „brak danych, brak opłat”.

Najlepsza praktyka odzyskiwania danych

Podstawowe wskazówki, jak zwiększyć swoje szanse na odzyskanie danych.

W przypadku dysków flash jest to proste: nie pozwól nowicjuszowi na samodzielną naprawę, jeśli cenisz swoje dane. Ryzyko przynajmniej częściowej utraty danych, jeśli nie całkowitej utraty, istnieje w przypadku majsterkowiczów. Nie trzeba wiele, aby uszkodzić mikrokontroler, co może spowodować eskalację obudowy z prostej naprawy USB do zaawansowanego stanu przywracania. Otrzymaliśmy pendrive’y, które zostały uszkodzone właśnie w wyniku metody użytej do otwarcia plastikowej obudowy. W Blizzard staramy się być najlepszą firmą zajmującą się odzyskiwaniem danych z pamięci flash, oferującą szybką obsługę i niskie stawki.

Jeśli doświadczyłeś awarii przenośnego, wewnętrznego lub zewnętrznego dysku twardego, możesz zrobić kilka rzeczy, aby zwiększyć szanse na pomyślne odzyskanie danych. Jeśli dysk wydaje nietypowe dźwięki, natychmiast go wyłącz i ZATRZYMAĆ próbując zmusić to do pracy. Za każdym razem, gdy włączasz dysk, ryzykujesz dalsze szkody. W przeciwieństwie do profesjonalnych narzędzi do odzyskiwania danych, Twój system operacyjny (Mac lub Windows) wciąż ponawia próby uszkodzonych sektorów, co może spowodować jeszcze większe uszkodzenie danych. Co gorsza, jeśli masz awarię głowy, za każdym razem, gdy próbujesz uzyskać dostęp do dysku, możesz dosłownie zdrapywać dane z talerza. Nigdy nie otwieraj górnej pokrywy dysku twardego poza czystym stanowiskiem klasy 100 lub czystym pomieszczeniem z filtrem HEPA, jeśli zależy Ci na swoich danych.

Nie zamrażaj dysku twardego! Istnieje wiele informacji o zamrażaniu dysków twardych, ale są to głównie stare informacje i nigdy nie jest to dobry pomysł. Dyski twarde działają z bardzo wąskimi tolerancjami, a zmienianie tych tolerancji i wprowadzanie wilgoci jest ZŁE! Kondensacja może tworzyć się na powierzchni talerza i zmniejszać szanse na odzyskanie lub co gorsza: zniszczyć dane.

Wskazówki dotyczące wysyłki nośników pamięci.

W przypadku uszkodzonych dysków flash USB należy dołączyć wszystkie części. Zabezpiecz swoje urządzenie w opakowaniu ochronnym, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym wstrząsami fizycznymi i wilgocią. Nigdy nie wysyłaj nośników w papierowej kopercie. Może się łatwo rozerwać podczas sortowania przez firmę wysyłkową, a Twoje urządzenie może zostać utracone na dobre.

Konwencjonalne dyski twarde wymagają co najmniej 2 cali wyściółki ze WSZYSTKICH STRON! Owiń dysk w wyściółkę i upewnij się, że się nie wyślizgnie lub użyj oryginalnego opakowania zatwierdzonego przez producenta. Unikaj wprowadzania ładunków elektrostatycznych do płytek drukowanych. Teraz pozwól profesjonalistom z zaawansowanymi narzędziami i doświadczeniem do odzyskiwania danych zdiagnozować problem i odzyskać dane.

Ile powinno kosztować odzyskiwanie danych?

W przeszłości wielu obawiało się kosztów — zwłaszcza odzyskiwania danych z pomieszczeń czystych. Naszym celem jest, aby odzyskiwanie danych było przystępne. Z Blizzardem możesz zobaczyć nasze ceny, zanim wyślesz swoje urządzenie do odzyskania.

Narzędzia do odzyskiwania danych, szkolenia i doświadczenie.

Jak każde profesjonalne laboratorium odzyskiwania danych, pracujemy w środowiskach czystych pomieszczeń, jeśli otworzymy dysk twardy do inspekcji, czyszczenia lub przeszczepów części. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi do zdejmowania stosów głowic, a także korzystamy z profesjonalnych urządzeń i oprogramowania do odzyskiwania danych. Te profesjonalne urządzenia izolują dysk twardy od uszkodzeń, które mogą być spowodowane przez kontrolery dysków twardych i systemy operacyjne komputerów PC, które wielokrotnie próbują odczytać uszkodzone sektory. Te same urządzenia i oprogramowanie pozwalają nam naprawiać zarówno typowe, jak i zaawansowane problemy z oprogramowaniem układowym. Nasze narzędzia i szkolenia pozwalają nam odzyskać dane, których nie można zobaczyć przy użyciu standardowych połączeń i oprogramowania EIDE, SATA lub USB. Naszym celem jest być najlepszą usługą odzyskiwania dysków twardych, jaką możemy być, i nadal oferować zryczałtowane ceny odzyskiwania danych.

W przypadku urządzeń flash USB przeprowadzamy kontrolę i diagnostykę pod mikroskopem, a następnie ustalamy, które elementy są zepsute lub uległy awarii, aby w miarę możliwości przeprowadzić tymczasową naprawę. Rozumiemy, jak działają dyski flash na poziomie komponentów, co pomaga nam zmniejszyć liczbę przypadków eskalowanych do stanu odzyskiwania po chip-off. Jeśli sprawa zostanie eskalowana do statusu chip-off, używamy 3 najlepsze narzędzia do odzyskiwania pamięci flash w przemyśle. Posiadamy również duży asortyment urządzeń od dawców, aby zwiększyć szanse na sukces.

Jak wybrać dysk dawcy Seagate?

Wyszukaj rodzinę Seagate według modelu.

Jak wybrać dysk dawcy Western Digital?.

Wyszukaj rodzinę Western Digital według modelu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *