Skip to content

Odzyskiwanie z dysku SSD PNY 120 GB

Pokrowiec Sandforce PNY 120 GBOdzyskiwanie z dysku SSD PNY 120 GB Sandforce

Urządzenia SSD oparte na Sandforce są notorycznie ulegają awariom i są trudne, jeśli nie niemożliwe, do odzyskania. Podobno jeden rodzaj awarii urządzenia SSD opartego na Sandforce może zostać naprawiony tylko przez kilka laboratoriów odzyskiwania danych na całym świecie i to przy dużych kosztach. W Blizzard odkryliśmy, że niektóre dyski SSD oparte na Sandforce, które uległy awarii, można odzyskać z powodu naszego niskiego poziomu ryczałtowa cena odzyskiwania SSD.

W tym przypadku klient miał model 120 GB PNY SSD7SC120GLC-XLR, który został wysłany, ponieważ nie można było uzyskać do niego dostępu po podłączeniu do wbudowanego kontrolera SATA lub zewnętrznej przejściówki USB na SATA. Po otrzymaniu urządzenia sprawdziliśmy je pod kątem uszkodzeń fizycznych i elektrycznych. Po pomyślnym sprawdzeniu podłączyliśmy dysk do jednej z naszych stacji roboczych do odzyskiwania danych i stwierdziliśmy, że podobnie jak inne urządzenia oparte na Sandforce, które widzieliśmy, możemy ominąć stan zajętości i zrobić kopię dysku na urządzeniu. W niektórych przypadkach SSD pojawią się złe sektory, ale ten przypadek był prawie idealny i być może zaoszczędziliśmy klientowi tysiące zł.

Kontroler Sandforce PNY 120 GBJeśli masz dysk SSD oparty na Sandforce i otrzymałeś skandaliczną cenę za odzyskanie, nigdy nie zaszkodzi wysłać go do nas w celu oceny. Mamy politykę „brak danych, brak opłat”. Nasze ceny obejmują wysyłkę do laboratorium, nie mamy żadnych ukrytych opłat.

Intel SSD Pro 2500 Sandforce Recovery

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *