Skip to content

Odzyskiwanie danych z Intel SSD Pro 2500

Intel Sandforce BF29AS41BB0

Odzyskiwanie danych z Intel SSD Pro 2500

Odzyskiwanie danych z dysków SSD to nowe wyzwania dla laboratoriów odzyskiwania danych. Wymaga nowych szkoleń, technik i narzędzi. Jeden typ kontrolera jest znany w świecie DR, jest znany jako „SandForce”. Do dnia dzisiejszego wsparcie nadal nie zostało dodane do topowego narzędzia do odzyskiwania danych z dysków SSD. W przypadku niektórych awarii dysków SSD Sandforce istnieje tylko kilka laboratoriów na całym świecie, które są w stanie odzyskać te dyski półprzewodnikowe oparte na SF. W takich przypadkach koszt jest dość wysoki i prawdopodobnie nie jest to opcja dla przeciętnego konsumenta.

Czekać! Jest dobra wiadomość, jeśli masz uszkodzony dysk SSD z kontrolerem Sandforce. W Datuum możemy odzyskać niektóre urządzenia oparte na SF, jeśli najpierw będą gotowe, ale potem utknąłem zajęty podczas próby uzyskania dostępu do dowolnych sektorów. Jeśli doświadczyłeś awarii dysku SSD opartego na Sandforce, a koszt jego odzyskania był zbyt wysoki, wysłanie go do nas w celu bezpłatnej diagnozy może być opłacalne. Po prostu może być do odzyskania dla naszego obecnego ryczałtowa cena odzyskiwania SSD. Jeśli nie można go odzyskać, zapłacimy za jego zwrot.

Ostatnim przypadkiem, który odzyskaliśmy, była seria Intel SSD Pro 2500. Wewnątrz znaleźliśmy kontroler marki Seagate o numerze BF29AS41BB0, który okazuje się być zmodyfikowanym procesorem Sandforce. Kontrolery Sandforce znajdziesz również w dyskach SSD Intel 540. Jeśli spróbujesz zidentyfikować urządzenie lub uzyskać dostęp do dowolnych sektorów, stan zmieni się natychmiast na BSY. W Blizzard nie możemy odzyskać każdego dysku SSD opartego na Sandforce, ale mamy rozwiązanie na tego typu awarie.

Odzyskiwanie z dysku SSD PNY 120 GB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *