Skip to content

Odzyskiwanie danych z dysku MAC SSD — Samsung PCIe

Odzyskiwanie danych z dysku MAC SSD

Dzisiaj chcę podzielić się historią o Macbooku, który został przejechany przez samochód i uszkodzeniu uległa pamięć wewnętrzna. Na szczęście uszkodzeniu uległy tylko niektóre elementy do montażu powierzchniowego, a całe urządzenie SSD nie zostało zniszczone. Jeśli znasz wewnętrzne dyski półprzewodnikowe Macbooka, prawdopodobnie wiesz, że zazwyczaj nie są one zgodne ze standardami branżowymi. W takim przypadku, nawet jeśli lokalny warsztat Mac klienta miałby adapter do tego dysku SSD PCIe Samsung (model: MZ-JPU256T/0A6), nie zostałby włączony.

W tym przypadku odzyskiwania dysku SSD musieliśmy zdiagnozować obwód zasilania i znaleźć brakujące i/lub uszkodzone komponenty. Gdy zdiagnozowaliśmy awarię i wymieniliśmy brakujące elementy SMD, dokładnie przetestowaliśmy dysk SSD Samsung i ustaliliśmy, że pomyślnie naprawiliśmy urządzenie.

Następnie przystąpiliśmy do montażu urządzenia na odpowiednim adapterze PCIe i rozpoczęliśmy obrazowanie go na nowym nośniku pamięci. Po uzyskaniu pełnego obrazu przeszliśmy do ostatniego kroku: zapisaliśmy dane klienta na nowym przenośnym dysku USB o pojemności 1 TB. Wszystkie dane zostały zapisane, a klient był bardzo zadowolony, że odzyskał je w przystępnej cenie.

W Datuum Data Recovery nasze ceny są zryczałtowane i obejmują części, nośniki zwrotne oraz wysyłkę zwrotną. Nie ma żadnych dodatków ani bezzwrotnych opłat za części. Tak jak reklamowano, to odzyskanie zostało ukończone za jedyne 1600 PLN. Jeśli masz uszkodzony dysk SSD, pozwól nam zdiagnozować awarię zgodnie z naszą polityką „brak danych, brak opłat”, na co czekasz?

Model Samsunga: MX-JPU256T/0A6
Model kontrolera: S4LN053X01-8030

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *